film i fotografia

Jakość bez kompromisów

PROFESJONALIZM Z PASJI

W branży od 2006 roku

Swoje pierwsze kroki w świecie obrazu stawiałem, pod okiem zawodowego fotografa sportowego.  Na stadionie Legii Warszawa wykonywałem reporterskie zdjęcia z wszystkich meczów jakie się na nim odbywały. Dwuletnie doświadczenie zaowocowało umiejętnościami  pracy w warunkach trudnych oraz dynamicznych. Wypracowałem zdolność znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie z aparatem w ręku z właściwie dobranymi parametrami. Publikacje moich zdjęć w wydawnictwie “Nasza Legia” skłoniła mnie do rozwoju swojej pasji na drodze zawodowej. 

Fotografia to jednak nie wszystko co fascynowało mnie w obrazie. Swoich sił postanowiłem szukać także w filmie.
Doświadczenie zdobywałem w pracy przy produkcjach reklamowych między innymi  dla Red Bull, a następnie w produkcjach telewizyjnych dla TVN Turbo, Polsat Cafe czy Polsat Play. 
Uczestniczyłem jako operator kamery w produkcjach takich programów jak “Jak to ruszyć”, “Legendy PRL-u”, “Gadżety Salety”, “Looksus”.
Swojej umiejętności chciałem jednak rozwijać we własnych realizacjach, dlatego w 2006 roku stworzyłem autorską markę pod nazwą STUDIO CONCEPT.

Pozostając operatorem stacji telewizyjnych, pojawiały się nowe produkcje publicystyczne dla TVP, a także wykonywałem realizacje dla firm takich jak: Asseco, Macmillan, Iveco, Medicover, 3M, Peugeot, Citroen, Nowalijka, PKN Orlen, Siemens, BERM i wiele innych. 

Na tym jednak nie poprzestałem gdyż od 2020 r.  wraz z Mariuszem Zielke realizujemy film dokumentalny “BEZKARNI”, którego tematem jest pedofilia wśród osób znanych i wpływowych.  Jego pierwsza odsłona miała swoją premierę w takich portalach jak : Wirtualna Polska, Onet i innych lokalnych portalach. Dzięki naszemu filmowi zapadł wyrok skazujący wobec jednego z oprawców. 

Kreacja, wizualizacja oraz perspektywa wykorzystywana jest przeze mnie we wszystkich projektach, które dane było mi wykonać.

profesjonalizm i wysoka jakość

Wyjątkowa jakość filmów i fotografii!

Do produkcji filmowej używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu uznanych marek takich jak NIKON, PANASONIC. Do stabilizacji obrazu używamy statywów z głowicami olejowymi o płynnej regulacji, steadycamu, gimbali,  slidecamery do stabilizacji obrazu w ruchu oraz kamer efektowych GoPro pozwalających wykonać ujęcia np. podczas jazdy samochodem, czy wreszcie Drona do ujęć lotniczych.

Dbając o dobrą  jakość dźwięku wspomagamy się mikrofonami uznanej marki RODE, Senheiser.

Posiadamy fantastyczny warsztat montażowy, co pozwala na wykonanie najbardziej zaawansowanych produkcji.

Cenimy sobie potrzebę utrzymania odpowiedniego klimatu na przyjęciu, dlatego używamy filmowego oświetlenia, zachowując klimat oraz dobrą jakość obrazu.

Wykonujemy:

filmy reklamowe, filmy reportażowe, filmy dokumentalne, filmy szkoleniowe, teledyski, relacje LIVE, streaming i inne,

fotografia produktowa, fotografia biznesowa, fotografia reportażowa, fotografia modelingową, fotografia modowa, fotografia studyjna i inna.

- Studio Concept -

17 lat

watch a

video